Kāzas Rūjienas Oļļā (arī Rūjienasoļļa), Mazsalacas pagastā (arī Valtenbergas pag., arī Ramatas pag.) 20. gs. 30. gadi.
Tradicionāli kāzu otrajā dienā tiek izspēlēti dažādi joki ar pārģērbšanos, izjokoti kāzu viesi. Fotogrāfijā redzams, kā mācītājs ar svēto ūdeni no ķipīša un pindzeli apslaka iedomāto "mironi" - nogurušu kāzu viesi. Blakus uz ceļa notupies vīrs ar lāpstu grasās rakt bedri.
Mājas atradās tā saucamajā Oļļas salā. Mājvietas nosaukums, iespējams, cēlies no tā, ka zināmu laiku saimniecība piederējusi Rūjienas muižai.
The copyright and neighboring rights status of this work has been assessed by the organization that has made the work available, but the organization was unable to make a conclusive determination regarding the copyright status. For additional information, please contact the organization that has made the work available. This work can be freely used for personal use, scientific research, or self-education.
APLIS statement of rights:
Copyright status not specified
APLIS access notice:
Accessible online (without the ability to download)