Mani sauc Izabella un jau kopš biju pavisam maza, mana mamma katru vakaru lasīja man
grāmatas pirms miedziņa. Nu jau man ir 6 gadi un man ļoti patīk grāmatas. Bieži kopā ar
mammu dodos uz grāmatnīcām un izvēlos tās grāmatas, kas man patīk. Manas mīļākās
grāmatas ir "Skudriņa Kāpēcīte", "Mazais pūķis Kokosrieksts", "Izodora Mūna". Vispār man patīk
baisas grāmatas, tāpēc manā grāmatu plauktā ir arī "Mortīna", grāmata par zombijmeiteni un
"Šausmu veikaliņš", grāmata par vampīru un citiem baisiem tēliem. Šogad dzimšanas dienā
saņēmu arī enciklopēdijas, jo man patīk uzzināt jaunas lietas un man patīk vecie laiki (bieži
mammai lūdzu, lai par tiem pastāsta). Ir grāmatas, kuras esam izlasījušas vairākas reizes.
Pamazām pati sāku lasīt un tas man arī ļoti patīk. Man ļoti patīk grāmatas! :)
This work is protected by copyright and/or neighboring rights. It can be freely used for personal use, scientific research, or self-education. Other uses require permission from the right holder(s).
APLIS statement of rights:
Protected by copyrights - not in commercial circulation
APLIS access notice:
Accessible online (without the ability to download)