LV | EN
Nosaukums (latviešu):
"EU4Dialogue" otrā Vasaras skola “Bibliotēka kā kopienas kultūrtelpa”
Autors:
Nav autora
Oriģināla radīšanas datums:
2024-08-19
Resursa virstips:
Notikums
Resursa tips:
Notikums

Metadati

Nosaukums (latviešu):
"EU4Dialogue" otrā Vasaras skola “Bibliotēka kā kopienas kultūrtelpa”
Alternatīvais nosaukums (latviešu):
EU4Dialogue Summer school “Library as a community cultural space”
Autors:
Nav autora
Līdzradītājs:
Latvijas Nacionālā bibliotēka, pasākuma organizētājs
Oriģināla radīšanas datums:
2024-08-19
Valoda:
angļu
Anotācija (latviešu):
Latvijas Nacionālā bibliotēka no 2024. gada 19. augusta līdz 23. augustam rīkoja jau otro vasaras skolu “Bibliotēka kā kopienas kultūrtelpa” Eiropas Komisijas programmas “EU4Dialogue” projektā “EU4Dialogue: mazināt plaisas ar kultūras un izglītības palīdzību”. Tajā piedalījās akadēmisko, publisko un nacionālo bibliotēku, kā arī muzeju pārstāvji no Gruzijas un Armēnijas. Vasaras skolas mērķis ir veicināt savstarpēju komunikāciju, kopīgu mācīšanos un saliedētību, daloties ar Latvijas bibliotēku un citu kultūras institūciju labāko praksi, lai attīstītu profesionālās prasmes un kompetences četros tematiskos blokos: 1) bibliotēkas kā lasīšanas veicinātājas: darbs ar bērniem un ģimenēm; 2) bibliotēkas kā stūrakmeņi kopienas lokālās kultūrvides pētniecībā; 3) bibliotēkas kā tilts uz demokrātiju: darbs ar jauno paaudzi; 4) bibliotēkas kā kopienas pulcēšanās vietas: sadarbība un sabiedrības līdzdalība. Vasaras skolas aktivitātes notika Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un Siguldā, Ulbrokā, Ogrē un Valmierā, sadarbībā ar Siguldas pašvaldību un novada bibliotēku, Ulbrokas bibliotēku, Ogres Centrālo bibliotēku un Valmieras integrēto bibliotēku un novada bibliotēkām. Vasaras skolas dalībnieki iepazinās ar Latvijas bibliotēku darbu un dalījās arī savā pieredzē vasaras skolas tēmu kontekstā.
Pieder kolekcijai:
Latvijas Nacionālās bibliotēkas konferenču, semināru, sanāksmju materiāli (Kolekcija)
Temats:
Starptautiskā sadarbība
Temats:
Publiskā un privātā partnerība
Daļa no:
Eiropas Komisijas programmas "EU4Dialogue" projekts "EU4Dialogue: mazināt plaisas ar kultūras un izglītības palīdzību" - Latvijas Nacionālā bibliotēka - 2021- (Notikums)
Ir daļa:
EU4Dialogue Summer school “Library as a community cultural space” : Programme - Nav autora - 2024 (Sīkdarbs)
Ir daļa:
Development of the NLL premises and building during 10 years - Jānis Dripe, 1953 - 2024-08-19 (Prezentācija)
Ir daļa:
In Sigulda county literatura is a verb! - Jolanta Borīte, 1966 - 2024-08-20 (Prezentācija)
Ir daļa:
Digital Library of Latvia - Eva Ausēja, 1985 - 2024-08-19 (Prezentācija)
Ir daļa:
Unlocking Access: Collaboration with WIPO and ABC Consortium in Promoting Accessibility - A Case Study of the National Library of Armenia - Julieta Aghabekyan - 2024-08-20 (Prezentācija)
Ir daļa:
Reading promotion among children and youth in Armenia : the experience of Khnko Aper National Children’s Library - Naira Atchemyan - 2024-08-20 (Prezentācija)
Ir daļa:
Local history research work in the library - Baiba Īvāne, 1983 - 2024-08-21 (Prezentācija)
Ir daļa:
Remembering the Past, Educating the Future : Exploring the Armenian Genocide Museum’s Exhibition and Library Activities - Anna Kazaryan - 2024-08-21 (Prezentācija)
Ir daļa:
Library for young people - Lolita Kuģeniece - 2024-08-21 (Prezentācija)
Ir daļa:
Media literacy in Latvian libraries - building networks of knowledge - Emīls Rotgalvis, 1995 - 2024-08-21 (Prezentācija)
Ir daļa:
Библиотека - центр неформального образования, волшебный дом - Мост поколений - Irma Kekelidze - 2024-08-21 (Teksts)
Ir daļa:
Libraries as community space : cooperation and public participation - Svetlana Jodo - 2024-08-22 (Prezentācija)
Ir daļa:
Sense of belonging - Inguna Dukure - 2024-08-22 (Prezentācija)
Ir daļa:
This is Our Library! Community Decides - Inta Balode, 1978 - 2024-08-22 (Prezentācija)
Ir daļa:
The Influence of the Nationalist Rhetoric of the Georgian and Abkhazian Political Elites on the Mobilization of the Masses (1989-1992) - Ana Tivadze - 2024-08-22 (Prezentācija)
Ir daļa:
LEGO Serious Play as a Problem-solving Method for Libraries - Kristina Papule, 1988 - 2024-08-23 (Prezentācija)
Izcelsme:
LNB brīvpieeja
Oriģināla turētājs (*):
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Izveidošanas datums:
28.08.2024
Labošanas datums:
13.12.2024
APLIS autortiesību statuss:
Aizsargāts ar tiesībām
APLIS piekļuves tiesības:
Šo darbu aizsargā autortiesības un/vai blakustiesības. Šo darbu var brīvi lietot personiskai lietošanai, zinātniskam pētījumam vai pašizglītībai. Citiem izmantošanas veidiem jāsaņem tiesību subjekta (-u) atļauja.
APLIS tiesību paziņojums:
Ir aizsargāts ar autortiesībām — komerciālā apritē neesošs
APLIS piekļuves paziņojums:
Pieejams tīmeklī (bez iespējas lejupielādēt)
Resursa virstips:
Notikums
Resursa tips:
Notikums
URI:
https://dom.lndb.lv/data/obj/1368885
RDF dati | XML dati

Tehniskās datnes

Nosaukums Apraksts Izmērs Hash
1. copyright.json Autortiesību fails 4.04 KB 25884b03c8a9a202e07a9a3d1d31e2e9

Lūdzu uzgaidiet